Szycie na miarę

Projektując nasze kolekcje, szczególną uwagę zwracamy na komfort, poczucie elegancji i własnego stylu, jakie towarzyszyć będą Państwu w czasie noszenia prezentowanej przez nas odzieży. Zawsze staramy się odpowiadać na Państwa potrzeby, dlatego oprócz gotowych kolekcji oferujemy również możliwość wykonania garniturów, garniturów chłopięcych, marynarek, kurtek oraz płaszczy męskich na indywidualne zamówienie.

Aby lepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby dajemy 2 możliwości:

  • Szycie na miarę

  • Szycie pasowane

Usługa szycia na miarę, którą prowadzimy z powodzeniem już od 20 lat. Efektem szycia na miarę jest w pełni dopasowany do sylwetki garnitur, kurtka, marynarka lub płaszcz. Niezależnie od rozmiaru czy kształtu sylwetki otrzymasz od nas znakomicie dopasowany do sylwetki wyrób w bardzo atrakcyjnej cenie (garnitury od ok. 800 zł do ok. 1300 zł i może się zmieniać w zależności od wybranej tkaniny, kroju jakiego oczekujesz oraz dodatków). Aby ubiór idealnie leżał na Twojej figurze potrzebujemy od 4 do 8 przymiarek.

Druga możliwość jaką dajemy to szycie pasowane. Jest to szycie na bazie naszych wzorów i gotowych modeli, gdzie na etapie krojenia wprowadzamy zmiany mające dopasować model do sylwetki. W niektórych wypadkach efekt szycia pasowanego nie odbiega zanadto od szycia na miarę, a jest znacząco tańszy. Koszt szycie pasowanego to dodatkowe 100 zł do modelu, który wybierzesz w cenie pierwotnej. Aby jeszcze lepiej dopasować produkt do sylwetki wykonujemy 1 bądź 2 przymiarki.

Po więcej szczegółów zapraszamy do Salonów w Gnieźnie lub Poznaniu. Można w nich sprawdzić naszą księgę gości, gdzie opinie innych klientów na pewno pomogą dokonać właściwego wyboru.