O firmie - Adriano Poznań

O firmie

Pasja projektowania ubrań była naturalnym następstwem zamiłowania do wygody i elegancji. Tak, z zamiłowania i pasji, w 1989 roku powstały firma krawiecka i hurtownia odzieżowa. Z biegiem lat utworzyliśmy z nich rodzinną firmę ADRIANO, znaną dziś i cenioną na rynku polskim i zagranicznym.

W naszych kolekcjach znajdziecie Państwo przede wszystkim propozycję garderoby biznesowej dla mężczyzn, którzy cenią elegancję i wygodę. Odpowiadając na potrzeby panów, którzy na co dzień noszą garnitury, panów młodych czy maturzystów, nawiązujemy do klasycznego piękna, biznesowego dresscode’u czy sportowej elegancji, zawsze jednak uwzględniając obowiązujące trendy. Nie zapominamy również o paniach, które u boku swoich mężczyzn również chciałyby czuć się pięknie i komfortowo. Cała gama dodatków, takich, jak krawaty, buty czy torebki, gustownie dopełni wybrany przez Państwa strój.

Efekty pracy naszych krawców, poparte wieloletnim doświadczeniem, spełnią nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania. Wykorzystywane przez nas krawieckie technologie na poziomie europejskim, wysokogatunkowe tkaniny, ponadczasowe wzory i najwyższa jakość obsługi stanowią klucz do naszego sukcesu. Poprzez swoją rzemieślniczą dokładność i artystyczne spojrzenie na kolor i formę nasza firma stała się synonimem najwyższej jakości i niesłabnącego zaufania, którym nas Państwo darzycie.

Jakość naszych usług i produktów potwierdzają liczne zamówienia płynące od firm niemieckich, a także drogie naszemu sercu nagrody, takie jak: „Dobre, bo Polskie”, „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 05–07”, „Godło EU 2007”, którymi Państwo nagrodziliście naszą pracę.

Od lat gwarantujemy naszym Klientom poczucie komfortu i elegancji, pomagamy im kreować ich własny styl sygnowany marką ADRIANO. W salonach mieszczących się w Gnieźnie, ul. Pobiedziska 4 i Poznań, ul. Obornicka 279.