Garnitury ślubne

Garnitury ślubne - z myślą o Panu Młodym

Powinien być stylowy, ale nie do przesady, ważna jest też dystynkcja. Garnitur ślubny musi wyglądać elegancko, a Pan Młody powinien w nim prezentować się dostojnie i przystojnie. Jednak to nie wszystko! W dniu ślubu każdy mężczyzna pragnie czuć się także wygodnie i komfortowo. Nasze propozycje spełniają wszystkie te oczekiwania!

Proponujemy garnitury ślubne o fasonach klasycznych i taliowane. Gwarantujemy ich dopasowanie do sylwetki Pana Młodego. Świadczymy również usługi szycia na indywidualne zamówienie w wersji – na miarę bądź w standardzie „made to measure”, z dowolnością wykończenia – umożliwiamy dobór koloru nici, czy rodzaju guzików bądź obszyć dziurek mankietów, jeśli wybiorą Państwo model na spinki.

Obok klasycznych garniturów ślubnych, proponujemy także bardzo eleganckie smokingi, które będą perfekcyjnie współgrały z klasycznym krojem kreacji Panny Młodej. Obok doskonałej prezencji naszym Klientom możemy zapewnić wygodę. Materiały, na których pracujemy są przyjemne w dotyku, a dzięki optymalnemu dopasowaniu fasonu marynarka ani spodnie nie powodują ucisku, czy dyskomfortu.