Garnitury

Grafitowe, czarne, granatowe - garnitury męskie

Klasyczny, elegancki garnitur męski to podstawa w szafie każdego gentlemana. Proponujemy modele wyjściowe – na świętowanie ważnych okazji, czy jako strój do pracy, a także mniej formalne "casualowe". Nasze kroje nawiązują do najnowszych światowych trendów oraz do "klasyki gatunku". Umiejętnie projektujemy najdrobniejsze detale, które nadają ostatecznego charakteru gotowym ubraniom.

Proponujemy bogaty wybór kolorów i fasonów. Posiadamy w ofercie jasne, męskie garnitury odpowiednie w bardziej nieformalnych, towarzyskich sytuacjach. Dobrze sprawdzą się przy wysokich temperaturach, pozwalając zachować profesjonalny, elegancki wygląd. Oferujemy również modele ciemne – w klasycznych odcieniach czerni, grafitu, czy granatu. Są odpowiednie na wieczorowe wyjścia oraz w pracy.

W naszej ofercie znajdują się garnitury o fasonie standardowym, jak i taliowane. Do wykonania każdego egzemplarza wykorzystujemy bardzo dobre jakościowo tekstylia. Ponadto dla klientów proponujemy serwis krawiecki, więc w razie potrzeby spodnie bądź marynarka zostaną nieodpłatnie dopasowane do sylwetki. W naszej ofercie stacjonarnej oprócz własnych wyrobów posiadamy modele firmy BYTOM, VISTULA, INTERMODA.