Skórzane paski męskie - granatowe, brązowe, czarne - Adriano Poznań

Paski

Adriano to nie tylko szeroki wybór, jeśli chodzi o garnitury, koszule czy eleganckie spodnie – w naszej ofercie znaleźć można różnorodne akcesoria i dodatki, takie jak paski. Niezależnie, czy chcecie wybrać jak klasyczny i niemal niewidoczny wariant w kolorze klasycznej czerni, czy też Waszym marzeniem jest wybór bardziej widocznego akcesorium – u nas znajdziecie całą gamę różnorodnych propozycji.

Nasza oferta to zarówno warianty brązowe, przypominające klasyczną skórę, jak i ciemnoniebieskie modele. Możecie wybrać paski bardziej błyszczące, jak i matowe – wszystko zależy od Waszej stylizacji.

Dzięki naszym produktom wybierzecie wymarzone akcesorium – proponujemy modele z przeszyciami wykonanymi kolorowymi nićmi. Możliwe jest wybranie ciemnego modelu z żółtymi, niebieskimi czy też różowymi nićmi. Nadadzą one nieco bardziej codziennego stylu do Waszej stylizacji, niezależnie od okazji.

Produkty od Adriano zapewnią Wam idealne dopełnienie stroju, zarówno takiego bardziej eleganckiego, zakładanego na np. śluby czy ważne uroczystości, jak i również bardziej casualowego, noszonego do pracy.