Mundury, peleryny, płaszcz i marynarki dla myśliwego - Adriano Poznań

Dla Myśliwego, Diany

Jako przedsiębiorstwo zajmujące się już od wielu lat projektowaniem oraz szyciem eleganckiej odzieży męskiej mamy naszym Klientom do zaoferowania wiele jej modeli i wariantów. Stroje biznesowe i wizytowe dla mężczyzn i chłopców nie są jedynymi z kolekcji naszych projektów, które posiadamy w asortymencie. W ramach naszej wieloletniej działalności zyskaliśmy bowiem Klientów także z branż, które wymagają noszenia uniformów na co dzień. Efektem takich współprac są nasze projekty mundurów. Do zaoferowania mamy między innymi mundury myśliwskie, a także różnego typu peleryny pasujące do nich oraz akcesoria spełniające wymagania i potrzeby myśliwych.

Idealnie skrojony mundur myśliwski

Pomimo tego, że zawód ten kojarzy nam się najczęściej z leśnymi przygodami i obowiązkami, myśliwi również muszą prezentować się w odpowiedni sposób. Ważne uroczystości i honorowe wydarzenia zmuszają ich do właściwego ubioru, bez względu na warunki atmosferyczne. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się projektowane i szyte przez nasze przedsiębiorstwo mundury w klasycznym dla tego zawodu, zielonym kolorze. Te są doskonale skrojone do potrzeb naszych wymagających Klientów, ponieważ powstają w naszej pracowni w oparciu o szczegółowe, indywidualne wymiary każdego z nich. Właśnie takie podejście do wykonywania usług sprawia, że zaskarbiliśmy sobie sympatię już wielu myśliwych.

Mundury i akcesoria myśliwskie

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajduje się także inna odzież i akcesoria, które z pewnością przypadną do gustu myśliwym. W swoim asortymencie mamy bowiem także nietuzinkowe projekty krawatów z pięknym haftem, a także peleryn oraz marynarek bawarskich. Każdy z tych elementów garderoby został przez nas starannie zaprojektowany, a później uszyty z wytrzymałych materiałów, dbałością o najmniejszy detal. Efektem naszych sumiennych działań jest oczywiście odzież, która doskonale sprawdza się podczas formalnych uroczystości i sytuacji (na przykład oficjalny poczet sztandarowy) w różnych warunkach atmosferycznych.

W ofercie posiadamy mundury zarówno dla mężczyzn jak i kobiet- Dian.