Spinki do garnituru, krawatu - Adriano Poznań

Spinki

Wybór odpowiedniego garnituru na ślub jest najważniejszy. Właściwy kolor i krój mają podkreślić atuty każdego mężczyzny niezależnie od tego, czy są nimi szerokie barki, czy smukła talia. Do tego oczywiście nie można zapomnieć o koszuli. Niezwykle popularne stały się modele, które zamiast guzików na rękawach, mają miejsce na inne, specjalne zapięcie. Doskonale sprawdzi się w takim przypadku zestaw spinek Chattier. Wysoka jakość wykonania i nienaganny wygląd sprawiają, że chętnych na tego typu dodatek nie brakuje!

Zazwyczaj największą uwagę przykłada się do tego, co widać od razu, a więc na garnitur i krawat czy też muszkę. Jednak nie można zapominać o stylowych akcesoriach, które pozwolą wyrazić charakter właściciela. Dlatego też zestaw spinek Chattier to coś, bez czego nie może obejść się żaden Pan Młody, świadek czy też gość wesela lub innej imprezy. Dopracowane detale z pewnością przypadną do gustu niejednemu mężczyźnie, lubiącego stylowe i ponadczasowe dodatki dopasowane do garnituru.

Spinki do garnituru

Eleganckie dodatki stanowią doskonałe dopełnienie garnituru. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór tego typu elementów. Oferujemy spinki do garnitutu Chattier, zarówno w wersji do koszul, jak i krawata. Posiadamy wiele wzorów do wyboru, dzięki czemu każdy może dobrać produkt, który podkreśli jego indywidualny styl.

Elementy tego typu służą do utrzymaniu krawata w jednym miejscu, zapewniając znacznie większy komfort ruchów. Są również bardzo ciekawą ozdobą, która jest coraz powszechniej wykorzystywana przez mężczyzn. W naszym asortymencie można znaleźć modele np. w kształcie parasola lub okularów.

Posiadamy także spinki do garnituru Chattier służące do noszenia przy mankietach koszul. Niezależnie od fasonu, będą stanowić elegancki dodatek dodający klasy. W ofercie posiadamy modele np. w kształcie much, kości do gry, motocykli oraz klasyczne, okrągłe z kamieniem.